- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- ESWL
ESWL
Offering you a complete choice of products which include eswl lithotripter machine.
Eswl Lithotripter Machine
Product Price: Rs 6,00,000 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Type | Electrohydraulic |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Type Of Surgery | Urology Surgery |
| Usage/Application | Hospital |
| Brand | unique med |
| Weight | 100kg |
| Model Name/Number | umgi |
| Power Consumption | 3kva |
| Pressure Minimum | 300to 1200 bars |
Additional Information:
- Item Code: 9022
- Production Capacity: 100
- Delivery Time: 1month
Yes! I am InterestedRequest A Callback