- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- LITHO MEMBRANE
LITHO MEMBRANE
Our product range includes a wide range of eswl consumable item membrane water cushion ring.
Eswl consumable item membrane water cushion ring
Get Latest Price
Product Details:
| Type | Electrohydraulic |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | UMGI |
| Type Of Surgery | Lithotripsy |
| Usage/Application | Hospital |
| Weight | .075 |
| Model Name/Number | UMGI RING |
| Power Consumption | 1400BARS |
| Country of Origin | Made in India |
Unique Med Global Inc.” is manufacturer C Arm Machine, Lithotripsy System, X Ray Machine Parts etc.
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Eswl consumable item membrane water cushion ring
Get Latest Price
Product Details:
| Type | Electrohydraulic |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 60 Hz |
| Type Of Surgery | Ureteroscopy |
| Usage/Application | Clinic |
Unique Med Global Inc.” is manufacturer C Arm Machine, Lithotripsy System, X Ray Machine Parts etc.
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Eswl consumable item membrane water cushion ring
Get Latest Price
Unique Med Global Inc.” is manufacturer C Arm Machine, Lithotripsy System, X Ray Machine Parts etc.
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Eswl Consumable Item Membrane Water Cushion ring
Get Latest Price
Unique Med Global Inc.” is manufacturer C Arm Machine, Lithotripsy System, X Ray Machine Parts etc.
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Eswl consumable item membrane water cushion ring
Get Latest Price
Unique Med Global Inc.” is manufacturer C Arm Machine, Lithotripsy System, X Ray Machine Parts etc.
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Eswl consumable item membrane water cushion ring
Product Price: Rs 5,000 / PieceGet Best Price
Unique Med Global Inc.” is manufacturer C Arm Machine, Lithotripsy System, X Ray Machine Parts etc.
Yes! I am InterestedRequest A Callback