- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- DR SYSTEAM
DR SYSTEAM
Providing you the best range of d r system with effective & timely delivery.
D R System
Product Price: Rs 10,00,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Cassette Size | 14Inch x 17Inch |
| Peak Kilo Voltage | 100 kVp |
| Generator Type | High Frequency |
| Machine Type | Fixed (Stationary) |
| Current | 100 mA |
| Tube Type | Stationary Anode |
| Power Supply Volts | 220 V |
| Power Supply Frequency | 50 Hz |
| Operation Mode | Manual |
| Technology Type | Digital |
Yes! I am InterestedRequest A Callback